Burmistrz Rabki-Zdroju z życzeniami dla najmłodszych mieszkańców
Z okazji Dnia Dziecka Burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder skierował do wszystkich dzieci serdeczne życzenia pełne ciepła, radości i optymizmu. W swoim przesłaniu podkreślił, jak ważną rolę odgrywają najmłodsi mieszkańcy w życiu miasta oraz jak wiele wnoszą do niego swoją energią, kreatywnością i marzeniami.
Burmistrz życzył dzieciom wielu powodów do uśmiechu, radości z odkrywania świata oraz spełnienia najpiękniejszych marzeń. Zachęcał je do rozwijania swoich pasji, odwagi w realizowaniu planów i wiary we własne możliwości. Nie zabrakło również życzeń zdrowia, szczęścia, wspaniałych przyjaźni oraz miłości i wsparcia ze strony najbliższych.
– To właśnie Wasza energia, kreatywność i marzenia sprawiają, że nasza Rabka-Zdrój jest miejscem wyjątkowym – podkreślił burmistrz w swoim przesłaniu.
Na zakończenie życzył wszystkim dzieciom pięknego Dnia Dziecka oraz wielu niezapomnianych chwil nie tylko od święta, ale każdego dnia.
Wszystkim Dzieciom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia – dużo radości, uśmiechu i spełnienia marzeń!

