Logo Miasta Rabka Zdrój

Sukces uczennic z Chabówki w ogólnopolskim konkursie „Do hymnu z Ministerstwem Sprawiedliwości”

Z ogromną radością informujemy o kolejnym sukcesie uczennic Szkoły Podstawowej w Chabówce. Trzy uczennice klasy III - Blanka Sumara, Joanna Kalinowska i Paula Potoczak - zdobyły II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Do hymnu z Ministerstwem Sprawiedliwości”, zorganizowanym z okazji 107. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zadaniem uczestników było przygotowanie i nagranie filmiku z wykonaniem hymnu państwowego Rzeczpospolitej Polskiej - dowolnej liczby zwrotek wraz z refrenem. W tegorocznej edycji rywalizowało blisko 1500 zgłoszeń z całego kraju, w których udział wzięło prawie 27 tysięcy dzieci z przedszkoli, oddziałów zerowych oraz klas I–III szkół podstawowych. Spośród nich komisja konkursowa wyłoniła pięciu laureatów, a wśród nagrodzonych znalazły się właśnie uczennice z Chabówki.

To wyjątkowe wyróżnienie jest dowodem ich talentu, zaangażowania i patriotyzmu, a także dumy, z jaką młode pokolenie wyraża przywiązanie do narodowych symboli.

Serdeczne gratulacje kierujemy do naszych laureatek za wspaniały występ i godne reprezentowanie szkoły. Podziękowania należą się również panu Rafałowi Zającowi za profesjonalne przygotowanie i realizację nagrania konkursowego.

Brawo dla młodych artystek z Chabówki!

Wychowawczyni Elżbieta Sobczyk

Więcej informacji na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości

https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/wyloniono-laureatow-konkursu-do-hymnu-z-ministerstwem-sprawiedliwosci

https://youtu.be/k5eC5OnkOOM

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności